JÄTKUSUUTLIKKUS
SEST ON TÄHTIS, MILLINE ON MAAILM HOMME

Jätkusuutlikkus on olnud aastaid üks Blåkläderi põhilisi eesmärke. Alates päris meie algusaegadest oleme keskendunud kauakestvate tööriiete tootmisele. Meie lähenemisviis jätkusuutlikkusele on aja jooksul kasvanud ja on nüüdseks meie ülemaailmse organisatsiooni kõikidesse aspektidesse imbunud. Me usume jätkusuutlikkusse. Sest see on oluline, milline on maailm homme.

BLÅKLÄDERI JÄTKUSUUTLIKKUSARUANNE

MEIE ROHELISED TEHASED

Jätkusuutlikkus on osa Blåkläderi DNA-st. Seetõttu oleme iseäranis uhked selle üle, et meie Myanmaris asuvale tehasele on antud LEED-reitingu plaatinastaatus. See on Ameerika Ühendriikide Rohelise Ehituse Nõukogu poolt keskkonnasäästlikele hoonetele antav kõrgeim LEED-reitingu klassifikatsioon. See tähistab meie praeguste ja tulevaste jätkusuutlike tegevuste suurt edu.

ME VÕTAME SOTSIAALSE VASTUTUSE

Blåkläderis tähendab jätkusuutlikkus meie jaoks midagi enamat kui keskkonnaprobleeme. Tegelikult määratleb meid meie sotsiaalne vastutus. Seetõttu peame iseenesestmõistetavaks kindlat tööhõivet, ligipääsu tervishoiule ja pikaajalist toetust kogukondadele, kus me tegutseme.

ME KAVATSEME JÄÄDA PIKAKS AJAKS

Lisaks sellele, et päike on kogu inimeksistentsi eeltingimus, on see peaaegu lõputu energiaallikas, millel on väike keskkonnamõju. Päikesepaneelide, vesijahutusega kliimaseadmete ja vett säästvate meetmetega võtame rõivaste tootmise ja selle keskkonnamõju suhtes vastutustundliku ja pikaajalise lähenemise.

ÜLE 60 AASTA PÜHENDUMIST JÄTKUSUUTLIKELE TÖÖRÕIVASTELE

JÄTKUSUUTLIK POSITSIOON

Blåkläderis on jätkusuutlikkus meie kõigi jaoks võtmetähtsusega ja me usume, et see käib hea äritegevusega käsikäes. Kui soovite meie jätkusuutlikkusega seotud püüdluste kohta rohkem teada saada, vastan hea meelega teie küsimustele.

ANN CARLSSON
JÄTKUSUUTLIKKUSE JUHT

ann.carlsson@blaklader.com

Blåkläderi peakontor

Laki 30

12915 Tallinn

Opening hours

Esmaspäev – reede 08:00 - 17:00

Külastusaadress

Laki 30

12915 Tallinn

© 2024 BLÅKLÄDER AB. Kõik õigused kaitstud