TÖÖ BLÅKLÄDERIS

KAS TAHATE OLLA OSA MILLESTKI ERILISEST?

Tulge meile tööle! Blåkläder on ettevõte, mis on kohalikele oludele tähelepanu pööramisega jõudnud kaugele töörõivaste laia maailma ülevõtmisel. Oleme rahvusvaheliselt ühtne grupp, kuhu kuulub 16 erinevast riigist umbes 350 liiget, kes seavad prioriteetide loendi esiotsa mitmekesisuse, ettevõtluskultuuri, jätkusuutlikkuse ja kvaliteedi.

Viimase kümne aastaga oleme oma käibe kolmekordistanud ja lõppu pole näha. Kogu arendustöö toimub Boråsi lähedal Svenljungas, alates tootearendusest, logistikast ja laondusest kuni turunduseni. Suur osa kogu meie tootevalikust toodetakse praegu meie Aasia tehastes, mille üle oleme uhked, kuna meil on suurepärane arusaamine ja mõju kogu meie väärtusahela ulatuses.

Blåkläder on edumeelne ja ettevõtlik peretundega ettevõte. Siin on teil kõik võimalused jõuda nii kaugele, kui soovite, ja areneda, kui teil on tahet, oskusi ja vastupidavust.

Tere tulemast meie juurde Blåkläderisse, siin olete osa millestki erilisest!

AVATUD TÖÖPOSITSIOONB2B MÜÜGISPETSIALIST
AVATUD TÖÖPOSITSIOONMÜÜGIKONSULTANT

MIDAGI ENAMAT KUI VAID TÖÖ

Oleme Blåkläderis sügavalt veendunud, et kõik on omavahel seotud. Kui elu on hea, kaasneb sellega viljakas ja inspireeriv tööelu. Seetõttu investeerime oma töötajate heaolusse ja pakume neile kõiki tingimusi enda eest hoolitsemiseks.

Blåkläder on rohkem kui lihtsalt töökoht, see on midagi palju paremat. Siin hoolitseme enda ja ka üksteise eest.

OTSIME ALATI UUSI ISIKSUSI!

Kas te ei leia endale sobivat vaba kohta või meil pole seda praegu pakkuda? Esitage omal algatusel taotlus, et leiaksime teid lihtsalt üles, kui saadaval on teie pädevustele vastav töökoht!


SPONTAANNE PEALEKANDMINE

TELEFON (FI, ENG):

+358 (0)10 836 5500

TELEFON (EE, RUS):

+372 51 96 1113

Blåkläder peakontor

Peterburi tee 44

11415 Tallin

Lahtiolekuajad

Esmaspäev – reede 08:00 to 16:30

Külastusaadress

Peterburi tee 44

11415 Tallin


© 2021 BLÅKLÄDER AB. Kõik õigused kaitstud