poster
NAISTE KOLLEKTSIOON

NAISTE KOLLEKTSIOONID SAADAVAL KÕIKIDES TOOTEKATEGOORIATES

Kuigi tööriiete valdkonda on pikka aega domineerinud mehed, pole kahtlustki, et
naistel on õigus samasugusele mitmekülgsele tööriiete valikule. Blåkläder võib uhkusega öelda, et pakub terviklikke naiste kollektsioone kõikides tootekategooriates. Veelgi enam; meil on olemas rasedatele mõeldud tööpüksid.

Blåkläderi moto “Riietatud, turvaliselt ja stiilselt, nii seest kui ka väljast” sugude vahel vahet ei tee ja seda on näidanud ka meie naiste kollektsioonide areng viimastel aastatel.

Alates sellest, kui Blåkläder 2016. aastal keskendus naiste töörõivastele, on see tootekategooria kasvanud 200 toote võrra, keskendudes peamiselt uute kollektsioonide laiendamisele, hõlmata rohkem tootekategooriaid.

Täna pakume terviklikke naistele sobivaid kollektsioone kõigis ametikategooriates. Täna pakume naistele sobivaid terviklikke kollektsioone kõigis ametikategooriates. Meie motivatsioon seisneb väljakutses arendada tooteid, mis muudavad kõigi naiste elu turvalisemaks, lihtsamaks ja mugavamaks nende igapäevatöös.

Algusest peale on kõik rõivad välja töötatud ja toodetud maailma targemate ekspertide poolt – naiste poolt, kes igapäevaselt antud valdkonnas töötavad. Tänu kogu nendelt saadud hindamatule tagasisidele on Blåkläderil olnud suurepärane võimalus katsetada, muuta, testida, kohandada ja uuesti muuta, kuni valmis rõivas sobis ideaalselt.

VAATA KÕIKI TOOTEIDNAISTELE
VAATA KÕIKI KOLLEKTSIOONE SIIT!
VAJAD UUSI TÖÖRIIDEID?LEIA LÄHIM EDASIMÜÜJA

Blåkläderi peakontor

Laki 30

12915 Tallinn

Opening hours

Esmaspäev – reede 08:00 - 17:00

Külastusaadress

Laki 30

12915 Tallinn

© 2024 BLÅKLÄDER AB. Kõik õigused kaitstud