poster
MAALRITEJUHEND

KUIDAS VALIDA TÄIUSLIKUD MAALRIPÜKSID?  

Blåkläderi maalripükste valimisel esitage kõrged nõudmised ja valige õige suurus! Nagu kõikide teistegi ametialade puhul, on paar asja, millega tuleb maalritele mõeldud tööriiete valimisel ja ostmisel arvestada. 
Siin on mõned konkreetsed näpunäited ja muud asjad, millele peaksite mõtlema. 

Alustuseks räägime ennekõike peategelastest endist: pükstest (ja muidugi ka mõningatest lühikestest pükstest). 

 


VENIVAD PÜKSID MAALRITELE 

1079 4-suunaliselt venivad maalripüksid (ripptaskutega) 
1089 4-suunaliselt venivad maalripüksid (ilma ripptaskuteta) 
1088 4-suunaliselt venivad maalripüksid (lühikeste pükste variant) 
Kvaliteet 1645: 92% polüamiid, 8% elastaan, topeltkude, 4-suunaline venivus, 230 g/m². 
 
Kerge 4-suunaliselt veniv kangas, mis on ühtaegu mugav ja vastupidav. See kangas on sertifitseeritud Oeko-Tex®100 alusel. 

– 4-suunaline venivus tagab pehmuse ja liikuvuse 
– nööbiga aas haamrihoidikuks 
– kummist D-rõngas 
– taskud kiti, spaatli ja pintsli jaoks 
– eriti laiad taskud tööriista-aasade ja pisidetailidele mõeldud taskuga 
– tõmblukuga lisatasku 
– veniv CORDURA®-tugevdusega põlvetasku nii sise- kui välisküljel 
– venivast võrkkangast paneelid parema ventilatsiooni tagamiseks 
– kitsenevad sääred 
– sääre tagant tugevdatud otsad kaitsevad kulumise eest 

Püksid 1079 ja 1089 on valmistatud imeliselt pehmest 4-suunaliselt venivast kangast, mis on tugev ja igas suunas elastne. Ripptaskutega (1079) ja ilma ripptaskuteta (1089) maalripüksid on disainitud pidama vastu nõudlike ülesannete juures ilma mugavuses ja istuvuses järeleandmisi tegemata.  

Pükstel on täiustatud detailid ja spetsiaalselt disainitud taskud harjade, kiti ja spaatlite jaoks. Põlvepadjataskud on tugevdatud veniva CORDURA®-kangaga suurema liikumismugavuse andmiseks. Pehme veniv võrkkangas põlveõndla kohal tagab hea õhutuse. Sääre tagaosa tugevdatud alusserv tagab tõhusa kaitse kulumise vastu. Maalripükste 1079 lühikeste pükste variant 1088 pakub ületamatut pehmust ja paindlikkust. 


PAINDLIKE MAALRITE JAOKS 

1910 stretšpaneelidega maalripüksid 
7910 Stretšpaneelidega maalripüksid (naiste mudel) 
Kvaliteet 1000: 100% puuvill, toimne kude, 240 gm². 
Kerge puuvillane kangas suurema mugavuse tagamiseks. See materjali on sertifitseeritud Oeko-Tex®100 alusel. 
Stretšpaneelidega maalripüksid 1910 on saadaval ka naiste mudelina (7910) ning on kaasaegsed, mugavad ja väga paindlikud püksid, mille puhul on esmatähtsad mugavus ja funktsionaalsed taskulahendused. Nendel pükstel on stretšpaneelid hoolikalt valitud kohtades, nagu jalgevahe, põlved, tagakülg ja sääremarjaosa.  

Kangas sisalduv suur puuvillakogus annab rõivale oivalise imavuse, mis takistab värvi läbiimbumist ja nahale värviplekkide tekkimist. Mudelil 1910 on spetsiaalselt kohandatud CORDURA®-tugevdusega pahtlitasku ja maksimeeritud naelataskud, lisaks venivast CORDURA®-kangast põlvepadjataskud, mis annavad teile vajaliku mugavuse. 


MÕNED MEIE KÕIGE POPULAARSEMAD MAALRIPÜKSID 

1079 4-suunaliselt venivad maalripüksid 
7179 Naiste 4-suunaliselt venivad maalripüksid (naiste versioon) 
Kvaliteet 1645: 92% polüamiid, 8% elastaan, topeltkude, 4-suunaline venivus, 230 g/m².  
Kerge 4-suunaliselt veniv kangas, mis on ühtaegu mugav ja vastupidav. See kangas on sertifitseeritud Oeko-Tex®100 alusel. 

Need nõtked ja mugavad kitsenevate säärtega maalripüksid tagavad liikumisvabaduse ja on äärmiselt pehmed. Püksid on disainitud pidama vastu karmide tööde juures, tegemata järeleandmisi mugavuses ja istuvuses. Materjaliks on sile 4-suunaliselt veniv kangas, mis on tugev ja igas suunas venitatav.  

Pükstel on täiustatud detailid ja spetsiaalselt disainitud taskud pintslite, kiti ja spaatlite jaoks, lisaks ripptaskud. Põlvepadjanditasku on väljastpoolt tugevdatud Cordura®-stretškangaga ja seestpoolt stretškangaga suurema liikumisvabaduse nimel. Pehme veniv võrkkangas põlveõndla kohal tagab hea õhutuse. Sääre tagaosa tugevdatud alusserv tagab tõhusa kaitse kulumise vastu.  

1531 Maalripüksid 
7131 Naiste maalripüksid (naiste versioon) 
Kvaliteet 1210: 100% puuvill, toimne kude, 320 g/m². Materjal, mis säilitab oma vormi täiendava mugavuse andmiseks. Sanforized® (kokkutõmbumisvastase mehaanilise eelviimistlusega) puuvill. See materjali on sertifitseeritud Oeko-Tex®100 alusel. 
Õige funktsionaalsusega maalripüksid, mis on vajalikud igapäevaseks mugavaks töötamiseks. Puuvillakangas on oivalise imavusega ja see takistab värvi sattumist nahale. Tugevdatud põlvepadjataskud, tagataskud ja CORDURA®-kangast pintslitasku. 

Sellele lisaks toome teieni maalritele mõeldud tööriiete kollektsioonist särgid, T-särgid, topid, jakid, mütsid ja tunked, mis on täiuslikult kohandatud kaasaegse maalri vajaduste järgi.  

 


Järgnevalt on toodud mõned asjad, millele peate kindlasti mõtlema, kui teie eesmärk on leida endale täiuslikud maalripüksid.  

– Maalripükste puhul on ülioluline valida õige suurus, või pigem oma suurus. 

– Hoolitsege oma põlvede eest. Kui saate paika oma suuruse koos õigesti istuvate põlvekohtadega (mis tähendab põlvepolstrite täiel määral ärakasutamist), on teil võimalik vabaneda aastatepikkusest valust oma kehas. 

– Peaksite valima pükste vajaliku paksuse selle järgi, kas te töötate sees või väljas. Mida paksemad püksid, seda soojemad need on. 

– Valdav osa Blåkläderi maalripükstest on 100 protsenti puuvillased, mida eelistab valdav osa maalritest.  

– Kas tekitate alati segadust? Valige suure imavusega püksid. Meie pükstel on erinev imavus, mis on loomulikult oluline detail, mida silmas pidada endale sobivaima rõivaeseme valimisel.  

– Valige maalri töörõivad, mis teid katavad. Mõelge neist kui kaitseriietusest.  

– Peske oma Blåkläderi loodud maalripükse korrapäraselt. Sel moel peavad need veelgi kauem vastu. KONTROLLIGE KÔIKE MEIEMAALIJATE TÖÖKATT

Blåkläderi peakontor

Laki 30

12915 Tallinn

Lahtiolekuajad

Esmaspäev – reede 08:00 - 17:00

Külastusaadress

Laki 30

12915 Tallinn

© 2023 BLÅKLÄDER AB. Kõik õigused kaitstud