poster
OSTJA TEEJUHT BLÅKLÄDERIS

Kas olete tülpinud ja väsinud kõikidest piinavatest tellimisprotsessidest? Siis olete teie ja teie ettevõte tulnud õigesse kohta. Alustage täna oma uut, sujuvamat ja tõhusamat ajastut, saades kontrolli oma kohandatud veebipoe üle.

PAREM VIIS SELLE TEGEMISEKS

Oma ettevõtte enda veebipoe abil saate parema kontrolli, teeninduse, tõhususe, paindlikkuse ja lihtsama õigete valikute tegemise. Kui kõik teie tellimused on registreeritud, on teil lihtne kontrollida oma kulusid ettevõtte, osakonna ja töötajate tasemel.

Säästke aega ja raha ligipääsuga Blåkläderi kogu tootevalikule, mis on vaid ühe hiireklõpsu kaugusel. Veebipood muudab tellimisprotsessi tervikuna sujuvamaks, andes teile rohkem kontrolli ja vähendades haldustegevusi.

Jagage oma ettevõtte ainulaadne valik erinevate osakondade tööülesanneteks. Muud nutikad ja paindlikud funktsioonid on töötajate tasakaal ja õiguste andmise voog.

Kui soovite lasta töörõivastele trükkida või tikkida ettevõtte logo, siis on poes olemas funktsioon, mis võimaldab teil seda paigutada, vaadata ja otsustada, kuhu te soovite oma logo rõival asetada.

VÄHEM TÜLI JA PALJU TÕHUSAM. LASKE OMA TÖÖTAJATEL TEHA SEDA, MILLES NAD ON PARIMAD.

KÕIK TEIE TÖÖRÕIVAD ÜHES KOHAS

Saate juurdepääsu Blåkläderi kogu tootevaliku kõikidele toodetele. Lihtsa klõpsuga saate tellida kõik, mida vajate.

SÄÄSTKE AEGA JA RAHA

Lihtsustage oma ettevõtte tellimisprotsessi ja laske töötajatel teha seda, mida nad kõige paremini oskavad. Sekeldused ja ebaefektiivsus jäävad peagi kaugeks mälestuseks.

KIIRED TARNED ÜLE KOGU MAAILMA

Oma tarnete ülisuurele täpsusele tuginedes lubame teile, et toimetame teie tööriided alati õigeaegselt teieni.

Oleme suure personalivoolavusega värbamisagentuur ja meil on vaja oma tarned ülikiiresti kätte saada. Nüüd saame paremaid tarneid lühema tarneajaga ja kõik on ühes kohas koos. Oleme väga rahul.“

- PREMIER
poster
RAJATUD TEIE ETTEVÕTTE JAOKS

Kõik veebipoes olev kohandatakse teie ettevõtte järgi! Kas teie osakonnad vajavad kümmet erinevat tootevalikut? Kas juhite rohkem kui 250 erineva suuruse ja kontrollikuluga töötajat? Kas teil on vaja tagada logo ja tikandite õige paigutus sadadel rõivastel? Pole probleemi. Mitte ükski neist.

KASUTAJATELE LIHTNE. ETTEVÕTTELE TÕHUS.

Tagamaks, et töörõivaste tellimine on lõppkasutajatele lihtne, oleme muutnud protsessi sujuvamaks.

·     Kõikide rõivaste puhul suuruste salvestamine, mis võimaldab kiireid tellimusi.
·     Isikupõhised pakendid tellimuste hõlpsaks toimetamiseks otse kappidesse.
·     Kiirtellimine uue töörõiva hankimisprotsessi läbimiseks vaid sekunditega.
·     Tellimuste ajalugu ja eeldatavad tarnekuupäevad koos eelnevalt valitud väljadega.

 

TEIE JAOKS TÄHENDAB SEE VÄHEM HALDUSTEGEVUST. ROHKEM AEGA MILLEGI MUU JAOKS.

Võimsad tööriistad kontrolli säilitamiseks ja kiiresti kõigist töötajatest ülevaate saamiseks.

·  Osakonnapõhised rõivad ja tikandid.
·     Lihtsalt saadav ülevaade kõikidest lõppkasutajate ostudest.
·     Summade piirmäärad kulutuste kontrollimiseks.
·     Tellimuste kinnitamine ja võimsad haldustööriistad.
·     Täielik kontroll kõikide töörõivaostude üle.

poster
LEIDKE OMA IDENTITEET VAS-IGA

Mõnikord loevad just detailid. Meie lisandväärtusteenuste (Value Added Services – VAS) puhul ei saaks see rohkem tõsi olla. Leidke oma ettevõtte tõeline identiteet, rüütades sellesse oma töötajad.

TÕSTKE OMA ETTEVÕTE ESILE LISANDVÄÄRTUSTEENUSTE ABIL

Mis oleks üks jalgpallimeeskond ilma klubi logota? Teie töörõivad ütlevad palju selle kohta, kes te olete – nii professionaalide kui ka ettevõttena.

Meie lisandväärtusteenused (Value Added Services – VAS) hõlmavad muu hulgas kujutise pealekandmist, tikkimist või eriteenuseid, nagu pükste pikendamine või lühendamine, helkurpaela lisamine, isikupõhine pakendamine ja veel palju muud. Tagamaks, et kõik on õigesti tehtud, teeme kõike ettevõttesiseselt. Me oleme teie kaitseks väljas.

LÄHME ASJA JUURDE

Võtke meiega ühendust, et saada lisateavet selle kohta, kuidas te saate oma ostuprotseduure lihtsustada ja nutikamalt sisse osta.

KAS ON KÜSIMUSI?

See on tore ja meil on rõõm neile vastata. Või kui vajate abi oma kohandatud veebipoe seadistamisel, siis helistage või saatke meile e-kiri.

LEIA ÜLES OMA JAEMÜÜJA

Üle maailma on enam kui 5000 Blåkläderi jaemüüjat, seega võime teile kinnitada, et leiate ühe endale lähedalt. Lihtsalt vaadake siia.

Blåkläder peakontor

Laki 30

12915 Tallinn

Lahtiolekuajad

Esmaspäev – reede 08:00 - 17:00

Külastusaadress

Laki 30

12915 Tallinn

© 2023 BLÅKLÄDER AB. Kõik õigused kaitstud