poster

MIKS RIIETUDA NAGU AMATÖÖR, KUI TÖÖTATE NAGU PROFESSIONAAL?

Olgem ausad: me hindame üksteist selle järgi, millised näevad välja riided, mida me kanname. Ja pole vahet, kas olete pangajuhataja, profijalgpallur või torulukksepp – te väärite seda, et näete töö juures hea välja.

Teie töörõivad ütlevad palju selle kohta, kes te olete – nii professionaalide kui ka ettevõttena. Rohkem kui kunagi varem on praegu oluline olla nähtav ja sel põhjusel võtta ette oma kaubamärgi arukas turustamine. Blåkläder hoolitseb selle eest, et saaksite ettevõttele suurepärase väljanägemisega integreeritud rõivad – just nii, nagu teie neid soovite.

Meie missioon on tagada, et teie ettevõtet esitletaks parimal võimalikul viisil, nähes samal ajal välja terane ning tundes end turvaliselt ja mugavalt.

OSKUSTÖÖLINE

Kui olete mistahes kutseala oskustööline, siis oleme me teie eest väljas. Leidke oma töörõivad siit.

TEENINDUS JA TÖÖSTUS

Blåkläderi paindlikud, mugavad ja muretuse tagavad rõivad aitavad teil teenindusvallas palju ära teha.

ÜHTSUS

Ühendage oma meeskond läbimõeldult riietatud töökaaslastega, kes toovad teie ettevõttesse enesekindlust ja professionaalsust.

MAALER

Olgu käsil kogu maailma värviliseks muutmine või teete lihtsalt oma tööd, Blåkläderi maalritele mõeldud töörõivastega ei saa te midagi valesti teha.

KÕRGNÄHTAVAD RÕIVAD

Ohutus ennekõike! Kaitske ennast, olles igal ajal nähtav igas vormis kõrgnähtavate tööriietega.

LEEK

Kui tegutsemine muutub karmiks, siis hakkavad karmid tegelased tegutsema. Et karmides tingimustes oleks võimalik töötada, on vaja tulekindlat tööriietust.

KOHANDATUD VEEBIPOODOMA ETTEVÕTTE JAOKS

LASKE MEIL END SUUNATA

Laske meil teile näidata, kuidas leida ja kasutada täiuslikke töörõivaid. Kõik on kokku võetud meie juhendites ja õpetustes.

VÕTKE ÜHENDUST

See on tore ja meil on rõõm neile vastata. Või kui vajate abi kohandatud veebipoe seadistamisel, helistage või saatke meile e-kiri.

LEIDKE JAEMÜÜJA

Üle maailma on enam kui 5000 Blåkläderi jaemüüjat, seega võime teile kinnitada, et leiate ühe endale lähedalt. Lihtsalt vaadake siia.

Blåkläder peakontor

Laki 30

12915 Tallinn

Lahtiolekuajad

Esmaspäev – reede 08:00 - 17:00

Külastusaadress

Laki 30

12915 Tallinn

© 2023 BLÅKLÄDER AB. Kõik õigused kaitstud