MEIE LUGU
MEIE LUGUSEE ON MEIE LUGU. SEE ON BLÅKLÄDER.

Alates meie tagasihoidlikust algusest 1950. aastate põllumajanduslikus Rootsis kuni kogu maailma määrdunud töökodade, poriste ehitusplatside, karmide töökeskkondade, keevituspritsmete ja sädemeteni. Blåkläderi kvaliteetseid tööriideid leiate kõikjalt.

Oleme jõudnud kaugele, kuid pole kaugeltki veel valmis ega rahul.
Järgnev on meie lugu. Nautige teekonda.

MEIE LUGU
SEE ON SEE, MILLESSE ME USUME – SEE ON SEE, MIDA TE SAATE

VÕITLEME TULIHINGELISELT KVALITEEDI EEST

Esitame endale pidevalt väljakutseid, et end üha paremaks muuta. Oleme alati positiivse suhtumisega.

Oleme järeleandmatud kõrgeima kvaliteedi ja standardite poole püüdlemisel. Me katsetame ja siis katsetame veel kord.

Töötame välja nutikaid, pikaajalisi lahendusi, mis põhinevad klientide vajaduste sügavuti mõistmisel.

MEIE LUGU
Meie ajalugu Blåkläders on aastate jooksul kõige ikoonilisemad mudelid.
1959
1984
1992

Asutati Rootsis toimuva tootmisega

Sügaval Rootsi tekstiilitööstuse südames istuvate juurtega Blåkläderil on pikk ja uhke ajalugu. Olles selles äris tegutsenud rohkem kui 60 aastat, on meil töörõivaste kohta sügavad ja tõelised teadmised.

MEIE LUGU
Meie ajalugu Üks Euroopa juhtivaid tööriiete tootjaid

Blåkläder on tootnud ja müünud töörõivaid alates 1959. aastast, esialgu Rootsi turul. Nüüd oleme üks Euroopa suurimaid vastupidavate töörõivaste tootjaid. Toodame oma tehastes umbes 4,5 miljonit rõivast aastas.
Lisaks Rootsile on meil esindus järgmistes riikides:
Norra, Soome, Taani, Ühendkuningriik, Iirimaa, Prantsusmaa, Belgia, Holland, Saksamaa, Šveits, Itaalia, Eesti, Poola, Hispaania, Island, Austria, Kanada, USA ja Jaapan.

MEIE LUGU
MEIE TOOTMINE MEIE TEHASED

Blåkläder toodab oma rõivad ettevõttega tihedalt seotud tehastes. 1992. aastal alustati tootmist Vietnamis, järgnesid Sri Lanka 2006. aastal ja Myanmar 2018. aastal.

Meie lähedased ja pikaajalised suhted tehastega on meie teadliku säästva tootmise lahutamatu osa. See on meie endale võetud kohustus tagamaks, et meie rõivad on valmistatud kõrgeimate sotsiaalsete, eetika- ja keskkonnastandardite kohaselt. See on kooskõlas mitte ainult riiklike ja rahvusvaheliste konventsioonidega (ÜRO ja Rahvusvaheline Tööorganisatsioon ILO), vaid ka kvaliteedi- ja jätkusuutlikkuse standarditega, mida pidevalt kontrollitakse ja üle vaadatakse.

Meie eesmärk on parandada sotsiaal-majanduslikku olukorda inimestel, kellega me töötame, ja kogukondadel, kus nad elavad. Meie suhted annavad meile hindamatu juurdepääsu tootmisüksustele ning teadmised nende tingimuste kohta, võimaldades meil täiendavalt täita endale võetud kohustusi.

Teeme kõik endast oleneva, et meie rõivaid toodetaks sellistes tingimustes, mis aitavad kaasa töötajate õiglasemale tulevikule. Samuti tagame, et kasutusele on võetud protsessid ja menetlused, mis tagavad töötajate ohutuse, ning kindlustame, et austatakse inimõigusi ja arvestatakse keskkonnaga.

MEIE LUGU
MEIE IKOONIDOlemas on igasuguseid pükse ja olemas on ka ikoone. Siin on meie omad.
1984
2008
2017

TÕELINE TUGISAMMAS (1530)
Ilma teieta ei ole me midagi. See vana kooli küllastumatu jõud on Blåkläderi tõeline tugisammas ja see areneb üha edasi. Igavikulise väljanägemisega kangelaslik klassik, mis peab vastu sõna otseses mõttes kogu elu.